CENNIK

KURACJE ODCHUDZAJĄCE DLA DOROSŁYCH :

WIZYTY COTYGODNIOWE PLAN ŻYWIENIOWY

I  WIZYTA:  200 zł

(czas -  1 godzina. Na poczatek  Przeprowadzamy  wywiad lekarski i żywieniowy. Następnie wykonujemy pomiary na analizatorze medycznym oraz pomiary antropometryczne sprawdzamy kondycję twojego organizmu.  Dobieramy dietę do potrzeb pacjenta na zasadzie planu żywieniowego z uwzględnieniem gramatury oraz  kaloryczności, dodatkowo ustalamy zalecenia dietetyczne oraz listę produktów dozwolonych/ zabronionych.

KONTROLNA WIZYTA  umawiana co tydzień lub co 10 dni 3-4 x w miesiącu   :  70 zł

( 20 - 30 min modyfikacja diety, dobór przepisów badanie na analizatorze, pomiary antropometryczne, dalsze doradztwo żywieniowe diety oczyszczające na każdy tydzień  )

 

 

WIZYTY CO 2 TYGODNIE

I  WIZYTA: 200 ZŁ

(czas -  1 godzina. Na poczatek  Przeprowadzamy  wywiad lekarski i żywieniowy. Następnie wykonujemy pomiary na analizatorze medycznym oraz pomiary antropometryczne sprawdzamy kondycję twojego organizmu.  Dobieramy dietę do potrzeb pacjenta na zasadzie planu żywieniowego z uwzględnieniem gramatury oraz  kaloryczności, dodatkowo ustalamy zalecenia dietetyczne oraz listę produktów dozwolonych/ zabronionych).

 KONTROLNA WIZYTA umawiana co 2 tygodnie 2 x w miesiącu  :  120 ZŁ (20 - 30 min, modyfikacja diety plan żywienia na dwa tygodnie plus przepisy, badanie na analizatorze, pomiary antropometryczne, dalsze doradztwo żywieniowe)

Plan żywienia jest stosowany znacznie częściej przez naszych pacjentów ze względu na  możliwośc wyboru produktów na każdy posiłek w tej opcji  pacjenci zdecydowanie szybciej uczą się prawidłowych nawyków żywieniowych co procentuje w przyszłości i pomaga w utrzymaniu osiągniętych rezultatów diety.

WIZYTA KONTROLNA UMAWIANA 1 x w miesiącu:   240 zł

 

KURACJE ODCHUDZJĄCE DLA DZIECI:

 I PEŁNA WIZYTA:  200 zł
(czas -  1 godzina. Na poczatek  Przeprowadzamy  wywiad lekarski i żywieniowy. Następnie wykonujemy pomiary na analizatorze medycznym oraz pomiary antropometryczne sprawdzamy kondycję twojego organizmu.  Dobieramy dietę do potrzeb pacjenta na zasadzie planu żywieniowego z uwzględnieniem gramatury oraz kaloryczności  dodatkowo ustalamy zalecenia dietetyczne oraz listę produktów dozwolonych/ zabronionych)

KONTROLNA WIZYTA:  120 zł co 2 tygodnie 2 x w miesiącu

(-20 min modyfikacja diety plus przepisy  badanie na analizatorze medycznym, pomiary antropometryczne , dalsze doradztwo żywieniowe)

 

ROZPISANIE DIETY NA 7 DNI :  Cena 280 zł

Przygotujemy dla Ciebie dietę ściśle rozpisaną na 7 dni w rozbiciu na 5 posiłków  z uwzględnieneim przepisów, gramatury produktów oraz  kalorycznośći przy tej opcji musisz ściśle trzymać się zaproponowanych posiłków na każdy dzień. 

 ROZPISANIE DIETY NA 14 DNI 380 ZŁ

Przygotujemy dla Ciebie dietę ściśle rozpisaną na 14 dni w rozbiciu na 5 posiłków  z uwzględnieneim przepisów, gramatury produktów oraz  kalorycznośći przy tej opcji musisz ściśle trzymać się zaproponowanych posiłków na każdy dzień bez możliwości ich zmiany.

 USTALENIE DIET W JEDNOSTKACH CHOROBOWYCH : -200-300 zł

CUKRZYCA

DNA MOCZANOWA

CHOLESTEROL

NADCIŚNIENIE

DIETA WĄTROBOWA

BEZGLUTENOWA

DIETA W NADKWASOCIE ŻOŁĄDKA

DIETA W CHOROBACH TRZUSTKI

DIETA W CHOROBACH JELIT

DIETA W CHOROBACH NEREK  I INNE

( przykładowy jadłospis 7 dniowy wyszczególnienie produktów dozwolonych i zakazanych analiza składu ciała ).

 

BADANIE SKŁADU CIAŁA NA SPECJALISTYCZNYM ANALIZATORZE TANITA BC 420 MA:  50 ZŁ

(Sprawdzimy kondycję twojego organizmu. Pomiar tkanki tłuszczowej, wody w organizmie w ( kg i %), tkanki mięśniowej,  masy kostnej, masy beztłuszczowej,  oraz  HIT wiek metaboliczny ZOBACZ ILE TWÓJ ORGANIZM TAK NAPRAWDĘ MA LAT ?!! badanie + analiza wyniku ) Informujemy że kobiety w ciąży, osoby z rozrusznikiem serca lub chorujące na padaczkę nie są badane 

ZAKUPY Z DIETETYKIEM 300 ZŁ

( WYBIERZEMY SIĘ Z TOBĄ NA ZAKUPY DORADZIMY JAK ZDROWO SIĘ ODŻYWIAĆ !!! )  Umówimy się z Toba w wybranym przez Ciebie sklepie w dogodnym dla Ciebie czasie nauczysz się jakie produkty wybierać na co zwracać uwagę ) czas zakupów 1- 1,5 godziny